Primarul General, Ciprian Ciucu, rămâne cu măsura controlului judiciar, impusă de Direcția Națională Anticorupție. Tribunalul București a judecat contestația edilului, în dosarul în care este acuzat de luare de mită. „Mă simt puțin agresat”, a spus Ciucu, la ieșirea de la instanță. Ciucu a avut termen la Tribunalul București unde s-a judecat contestația sa în […]

Citește articolul complet pe Gândul →