La reunirea lotului au fost prezenți atât jucătorii care au făcut parte din echipă în sezonul precedent, cât și noile achiziții ale clubului. Astăzi, sub comanda staff-ului tehnic condus de Petre Grigoraș, s-au aflat pe teren Ruben Sumanariu, Gabriel Răducan, Cătălin Golofca, Răzvan Gorovei, Ciprian Perju, Gabriel David, Cătălin Grosu, Stephane Ferhaoui, Alexandru Zaharia, Juan Pătrașcu, Șerban Nițu, Vlăduț Cimbru, Ilie Marian, Bogdan Grosu, Alexandru Dohotariu, Alexandru Anton, Andrei Buceac, Cosmin Tucaliuc, Ruslan Chelari, Marian Drăghiceanu, Ștefan Petraru, Marius Codreanu, Mario Bai, Păunel Apetri, Gheorghe Cârpă, Alin Ciobanu, Kayondo Mahrez și Salvadore Ribaud.

The post Cetatea 1932 Suceava a început pregătirile pentru primul sezon în Liga a II-a appeared first on NewsBucovina.

Citește articolul complet pe News Bucovina →