Primăria Bucoșnița a finalizat lucrările de reabilitare și amenajare a noului centru comunitar integrat, un proiect realizat prin Programul Național de Redresare și Reziliență. Recepția lucrărilor a avut loc în urmă cu numai câteva zile, iar administrația locală se pregătește acum pentru punerea în funcțiune a serviciilor care vor fi oferite în cadrul acestuia. Potrivit […]

Citește articolul complet pe Expres de Banat →