Primăria Municipiului Râmnicu Vâlcea a finalizat proiectul de înființare a unui centru de colectare prin aport voluntar, contribuind la protejarea mediului și la promovarea unui stil de viață mai sustenabil. Proiectul a fost un succes, având un impact pozitiv asupra comunității locale și promovând conștientizarea importanței protecției mediului.

<p>The post Centru de colectare voluntară în Râmnicu Vâlcea first appeared on Radio Hit FM.</p>

Citește articolul complet pe Radio Hit Fm Alba →