Primarii PSD sunt convinși că Guvernul Veștea va trece la votul din parlament. Partidul Social-Democrat a decis, duminică, să susțină noul Executiv. “O decizie extraordinar de bună .PSD se gândește la binele românilor. Trebuie un guvern. Bine că am scăpat de omul ăla, care și-a bătut joc de țărișoara asta” afirmă Ion Bîrcă, primarul comunei […]

Citește articolul complet pe Radio Infinit Gorj →