Vești bune pentru ploieștenii racordați la sistemul centralizat de termoficare. Pe ordinea de zi a ședinței Consiliului Local Ploiești din 30 iunie se află trei proiecte importante privind activitatea Termo Ploiești, inclusiv menținerea subvenției pentru apă caldă și căldură. Ședința Consiliului Local Ploiești, programată pentru 30 iunie, începând cu ora 11:00, aduce în atenție trei […]
Articolul Ce se întâmplă cu subvenția pentru apă caldă și căldură la Ploiești. Cât vor plăti locuitorii pentru gigacalorie apare prima dată în Observatorul Prahovean.

