Răzvrătiții din interiorul PNL au primit ultimatum în cadrul Congresului de duminică să părăsească partidul până luni, 22 iunie. Lucian Bode, Rareș Bogdan, Adrian Veștea, Hubert Thuma și Alina Gorghiu nu și-au prezentat demisiile până la termenul-limită stabilit de congresul liberal, astfel că partidul urmează să declanșeze procedurile de excludere. Ce vor face însă „puciștii” […]

Citește articolul complet pe Radio Infinit Gorj →