Biroul Politic Naţional al liberalilor, întrunit joi în sala grupului de la parlament, a dat ocazia membrilor de partid să scoată la suprafaţă şi alte motive pentru care nu ar mai vrea să se aşeze la masa negocierilor cu partenerii de coaliţie, în special cu social democraţii. În spatele uşilor închise, printre obiective şi decizii […]

Citește articolul complet pe Gândul →