George Simion, liderul AUR, a postat pe Facebook un mesaj imediat după ce Călin Georgescu a încehiat emisiunea la care a fost invitat la Realitatea TV. „Înapoi la democrație, înapoi la voința poporului”, a scris Simion pe Facebook. Mesajul său vine după ce Călin Georgescu a spus, în mai multe rânduri, că este […]
Ce mesaj a postat George Simion după emisiunea lui Georgescu la Realitatea TV
Notele editorului
George Simion, liderul AUR, a postat pe Facebook un mesaj imediat după ce Călin Georgescu a încehiat emisiunea la care a fost invitat la Realitatea TV. „Înapoi la democrație, înapoi la voința poporului”, a scris Simion pe Facebook. Mesajul său vine după ce Călin Georgescu a spus, în mai multe rânduri, că este […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

