George Simion, liderul AUR, a postat pe Facebook un mesaj imediat după ce Călin Georgescu a încehiat emisiunea la care a fost invitat la Realitatea TV.   „Înapoi la democrație, înapoi la voința poporului”, a scris Simion pe Facebook.   Mesajul său vine după ce Călin Georgescu a spus, în mai multe rânduri, că este […]

Citește articolul complet pe Gândul →