Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Adevărul →Ce bine ar fi dacă vom avea, în fine, un ministru al apărării și de externe care să ne meargă la Summit!
Notele editorului
Spune asta cu mare speranță pentru că, realmente, suntem chiar în ultimele momente în care România mai poate pregăti echipa cu care se va prezenta la Summit-ul NATO care se va desfășura între 7 și 8 iulie la Ankara.
Citește și aceste articole
Radio Infinit Gorj
Maioreanu: Legea decarbonizării ar trebui modificată în regim de urgență
26 mai 2026
Indiscret in Oltenia
Când securitatea țării este în joc, România trebuie să vorbească pe o singură voce
16 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

