CSM CSU Raiffeisen Oradea a câștigat dramatic la București și este la un pas de finala Ligii Naționale
CSM Oradea a învins-o pe Dinamo București cu 76-72, în deplasare, și a preluat conducerea în semifinala Ligii Naționale de baschet masculin. „Leii roșii” au revenit spectaculos în ultimul sfert și mai au nevoie de o singură victorie pentru calificarea în finală.












