Atleții arădeni Denise Bejan și Leonard Igreț – campioni naționali la Pentatlonul național școlar organizat de Ministerul Învățămîntului
Tinerii atleți Denise Bejan și Leonard Igreț au reprezentat județul Arad la etapa finală de la Craiova și au urcat amîndoi pe cea mai înaltă treaptă a podiumului. Denise Bejan și-a spulbera adversarele în proba feminină Denise Nicole Bejan domină de câțiva ani proba de pentatlonului românesc la categoria juniorilor și, prin urmare, nu a avut...












