Survivor, 17 mai 2026. Cine a câștigat jocul de recompensă. Competiția a fost strânsă între cele două echipe
În ediția de duminică de la Survivor România, de pe 17 mai 2026, concurenții au luptat pentru o nouă recompensă. Căpitanii echipelor au fost Lucian Popa și Gabi Tamaș. Competiția dintre aceștia a fost foarte strânsă, iar rezultatul a luat pe toată lumea prin surprindere.












