Timișoara devine capitala muzicii europene! Summitul aduce elitele continentului în orașul de pe Bega
Timișoara se transformă în punctul de întâlnire al profesioniștilor din industria muzicală din întreaga Europă, timp de trei zile, intre 9 – 12 iunie. Scena muzicală și European Music Council aduc în inima orașului cea de-a 14-a ediție a European Forum on Music, conferința anuală de referință dedicată dialogului la nivel înalt despre prezentul și […] The post Timișoara devine capitala muzicii europene! Summitul aduce elitele continentului în orașul de pe Bega appeared first on Ziua de Vest.












