MANGALIA: Transportul cu autobuzele electrice NU va mai fi gratuit pentru toți călătorii
Transportul cu autobuzele electrice în municipiul Mangalia și către cele șase stațiuni din sudul litoralului aferente nu va mai fi gratuit pentru toți călătorii. Primăria a pus în transparență decizională proiectul de hotărâre privind delegarea gestiunii serviciului de transport public local către GOLDTERM, societate aflată în subordinea Consiliului Local Mangalia. Viceprimarul cu atribuții de primar […] Articolul MANGALIA: Transportul cu autobuzele electrice NU va mai fi gratuit pentru toți călătorii apare prima dată în Știri Constanța - Radio Constanța - Știri Tulcea.












