O femeie s-a aruncat de la mansardă în timpul unui incendiu la o casă din Timișoara
O femeie s-a aruncat de la mansarda unei case cuprinse de un incendiu violent, izbucnit azi după-amiază pe strada Dan Căpitan din Timișoara. A fost găsită inconștientă, dar cu semne vitale și preluată de echipajele medicale. Incidentul a mobilizat mai multe echipaje de pompieri și salvare, iar intervenția este în desfășurare.












