Băiatul de 14 ani din Timiş care a căzut cu trotineta este în moarte cerebrală. Mătuşa cere interzicerea lor
Elevul de 14 ani din judeţul Timiş, care a căzut cu trotineta electrică în urmă cu o săptămână este în moarte cerebrală. Adolescentul plecase de la școală, în timpul programului, împreună cu alți doi colegi, iar la un moment dat a pierdut controlul trotinetei și a fost aruncat pe asfalt.










