O femeie a murit după ce s-a simțit rău în urma unei operații la un spital din Bacău. Familia acuză întârzieri în transfer
O femeie de 50 de ani a murit în condiții suspecte la Spitalul din Moinești, județul Bacău. Pacienta fusese operată acolo și a început să se simtă rău la scurt timp după intervenție.












