Ministrul de Interne, Cătălin Predoiu, nu va contesta eventuala demitere din PNL. El vine cu această precizare după ce mai mulți lideri de filiale au fost înlocuiți și după ce a votat guvernul Adrian Veștea. Predoiu își asumă gestul și spune că va accepta consecințele dar are și un mesaj tranșant pentru conducerea partidului. Nu […]

Citește articolul complet pe Gândul →