Fostul prim-vicepreședinte al PNL, Cătălin Predoiu, a transmis un mesaj tranșant despre cauzele pierderii susținerii electorale a Partidului Național Liberal. Într-o postare publicată pe rețelele sociale, acesta susține că problema nu a fost alianța de guvernare, ci direcția politică adoptată de partid. CITEȘTE ȘI: Veste uriașă pentru toți șoferii! Se face o nouă autostradă în România. […]

Citește articolul complet pe Obiectiv Argesean →