Pe punctul de a fi demis din PNL, Cătălin Predoiu mitraliază guvernul din care face parte și spune că relațiile României cu SUA sunt un eșec diplomatic. Predoiu face lista neajunsurilor actualei guvernări, însă spune că ar fi inutil să dea nume, deși ținta sa e clară, premierul demis, Ilie Bolojan.

Citește articolul complet pe Știri Pe Surse →