Ministrul Afacerilor Interne, liberalul Cătălin Predoiu, anunţă că tocmai a încheiat un studiu referitor la politicile guvernamentale promovate de PNL în ultimii zece ani. De asemenea, aminteşte colegilor de partid că „și-au construit fără rezerve cariera în colaborare cu PSD”. Cătălin Predoiu: „În căutarea unui model economic naţional. Din opoziție nu poți scoate o țară […]

Citește articolul complet pe Gândul →