Câştigătoarea Chefi la Cuţite – Viitorul are gust şi-a revendicat o parte din premiul câştigat la concurs. Irina Iancu a participat la un curs de excepţie, suţinut de chef Ştefan Popescu. 11 copii dornici să înveţe secretele artei culinare au gătit împreună cu Ştefan şi Irina mai multe tipuri de tacos.

Citește articolul complet pe Observator News →