
Canicula i-a făcut pe mulți piteșteni să își schimbe programul. Odată cu lăsarea serii, Fântâna Muzicală din Pitești a devenit unul dintre cele mai aglomerate locuri din oraș, unde zeci de oameni au ieșit să se bucure de puțină răcoare după o zi sufocantă. CITEȘTE ȘI: Veste uriașă pentru toți șoferii! Se face o nouă autostradă […]

