Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Știrile Pro TV →Canibalul din Budapesta. Un infirmier lua bucăți de cadavre din spital, le gătea acasă și le mânca. Locuia în muzeul groazei
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Un infirmier din Budapesta a fost arestat după ce poliția a descoperit că ducea acasă de la spital bucăți de cadavre, pe care le gătea și mânca. În locuința lui, oamenii legii au descoperit o față umană, membre, un craniu și o inimă.
Citește și aceste articole
Știri Pe Surse
Caz de canibalism extrem într-un spital. Aduna si consuma părți anatomice umane
24 iunie 2026
Cuvantul Liber
Descoperire macabră la Budapesta: angajat al unui spital, arestat pentru canibalism
24 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

