olițiștii din județul Bistrița-Năsăud au avut, în acest sfârșit de săptămână, mai multe intervenții în trafic care au scos la iveală o serie de cazuri grave de conducere sub influența alcoolului, unele dintre ele fiind agravate de lipsa permisului de conducere sau de alte abateri rutiere. „Locul I” în acest nedorit top al alcoolemiilor a […]

Citește articolul complet pe Observator BN →