La final de saptamana, bulevardul Tomis din municipiul Constanta se transforma din nou in zona de promenada.bdquo;Sambata si duminica, constantenii si turistii sunt invitati sa redescopere centrul orasului intr o atmosfera relaxata, fara trafic auto, cu mai mult loc pentru plimbari, intalniri si momente petrecute in aer liber.Zona pietonala va deveni, pentru doua zile, locul ideal pentru o iesire alaturi de familie sau prieteni, o pauza la terasele si restaurantele din zona ori o simpla plimbare …

Citește articolul complet pe Ziua de Constanta →