Deputatul PSD Marius Budăi a declarat, sâmbătă, că PNL și USR au inventat o nouă doctrină politică – ‘guvernarea fără guvernare și răspunderea fără răspundere’, în contextul în care România funcționează cu un Guvern interimar de 50 de zile, scrie Agerpres. ‘PNL și USR au inventat o nouă doctrină politică: guvernarea fără guvernare și răspunderea […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →