Deputatul PSD Marius Budăi a declarat, sâmbătă, că PNL și USR au inventat o nouă doctrină politică – ‘guvernarea fără guvernare și răspunderea fără răspundere’, în contextul în care România funcționează cu un Guvern interimar de 50 de zile, scrie Agerpres. ‘PNL și USR au inventat o nouă doctrină politică: guvernarea fără guvernare și răspunderea […]
Budăi: PNL și USR au inventat o nouă doctrină politică – guvernarea fără guvernare și răspunderea fără răspundere
Notele editorului
Deputatul PSD Marius Budăi a declarat, sâmbătă, că PNL și USR au inventat o nouă doctrină politică – ‘guvernarea fără guvernare și răspunderea fără răspundere’, în contextul în care România funcționează cu un Guvern interimar de 50 de zile, scrie Agerpres. ‘PNL și USR au inventat o nouă doctrină politică: guvernarea fără guvernare și răspunderea […]
Citește și aceste articole
Ecopolitic
Câciu (PSD): Devine evident că Bolojan își bate joc de România și de români
26 iunie 2026
Ecopolitic
Ponta: „USR va bloca orice guvern care ar putea să-i oprească din «șobolănit»!”
26 iunie 2026
Ecopolitic
Fostul ministru al Apărării, Mihai Fifor: „Nea Miruțăăăă, mai eşti pe această planetă?”
29 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

