Președintele Nicușor Dan a transmis, vineri, într-un mesaj pe X, că s-a revenit la blocajul politic pe care îl credea depășit marți și dă vina pe PNL pentru această situație: „Am revenit la blocajul politic pe care marți îl credeam depășit. În baza pozițiilor partidelor de la consultări, a existat o singură formulă care părea […]

© G4Media.ro.

Citește articolul complet pe G4Media →