George Simion a declarat luni că AUR nu va vota guvernul Veștea. ”Nu are rost să se iluzioneze unii și alții. Îl așteptăm la sediul partidului pe dl Veștea, îl așteptăm pe Nicușor Dan să spună public dacă voturile AUR sunt bune sau nu. Să spună Nicușor Dan dacă parlamentarii AUR sunt extremiști”. Urmărește VIDEO:

© G4Media.ro.

Citește articolul complet pe G4Media →