Ilie Bolojan nu exclude o nouă nominalizare de premier, dar spune că acest scenariu ar fi ultima variantă. Premierul interimar a declarat că PSD "a intrat în boscheţi" de trei săptămâni şi nu vine cu propuneri. "După ce a dărâmat în mod iresponsabil Guvernul, PSD fuge de răspundere", a acuzat el.
Bolojan: PSD a intrat în boscheţi de trei săptămâni, nu vine cu propuneri. Ce spune de o nouă desemnare
Notele editorului
Ilie Bolojan nu exclude o nouă nominalizare de premier, dar spune că acest scenariu ar fi ultima variantă. Premierul interimar a declarat că PSD "a intrat în boscheţi" de trei săptămâni şi nu vine cu propuneri. "După ce a dărâmat în mod iresponsabil Guvernul, PSD fuge de răspundere", a acuzat el.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

