Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Digifm →Bolojan, după ce a fost desemnat premier Eugen Tomac: „N-am ce să îmi reproşez”
Notele editorului
Premierul interimar Ilie Bolojan afirmă că nu are ce să îşi reproşeze în ceea ce priveşte modul în care s-a comportat cât timp a condus Guvernul, el arătând că a încercat să evite conflictele şi să facă totul ”cu bună-credinţă şi cu normalitate”.
Citește și aceste articole
Cotidianul
Bolojan pleacă din funcție fără regrete: „N-am, la modul deschis, ce să îmi reproşez”
5 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

