Social-democratul Bogdan Ivan a vorbit sâmbătă despre accidentul în care a fost implicat joi seara în municipiul Bistrița, când a intrat cu mașina într-un autobuz: „Efectiv nu l-am văzut”. Fostul ministru al Energiei, social-democratul Bogdan Ivan, a fost implicat joi seara într-un accident produs în apropierea Primăriei Bistrița. În accident au fost implicate mașina fostului ministru și […]
Articolul Bogdan Ivan după accidentul în care a fost implicat: Eu am fost de vină apare prima dată în PS News.

