Bianca Mei-Roșu, Regina Europei la tenis de masă!Zi istorică pentru tenisul de masă românesc la Campionatul European U21 de la Cluj-Napoca! Bianca Mei-Roșu a dat marea lovitură și a cucerit medalia de aur în proba de simplu, după ce și-a adjudecat argintul la dublu. Weekend-ul de vis al „tricolorilor” a fost completat de Iulian Chiriță, proaspăt campion european la dublu mixt, Andrei … Mai mult

Citește articolul complet pe Money →