Sebastian Beccacece a anunțat că va pleca de la naționala Ecuadorului dacă echipa nu reușește să se califice în fazele eliminatorii ale Campionatului Mondial. Sebastian Beccacece, selecționerul Ecuadorului, a declarat că își va încheia mandatul dacă reprezentativa sud-americană nu va reuși să obțină calificarea în fazele eliminatorii ale Campionatului Mondial 2026. Ecuador va întâlni Germania […]

Citește articolul complet pe România Liberă →