Bărbatul de 57 de ani din localitatea Ghinda, care în urmă cu câteva zile a fost prins beat și fără permis la volanul unui autoturism neînmatriculat, a fost reținut pentru 24 de ore de polițiștii Secției 2 Poliție Rurală Prundu Bârgăului. Măsura a fost dispusă în data de 24 iunie, în cadrul unui dosar penal […]

Articolul Bărbatul din Ghinda, prins beat și fără permis la volanul unui autoturism neînmatriculat, a fost reținut apare prima dată în Stiri Bistrita – Ziare Bistrita – Gazeta de Bistrita -Stiri online.

Citește articolul complet pe Gazeta de Bistrita →