Un incendiu puternic izbucnit în noaptea trecută la o gospodărie din localitatea Dolheștii Mari, comuna Dolhești, s-a soldat cu decesul proprietarului, un bărbat în vârstă de 90 de ani. Intervenție de amploare a pompierilor Pompierii militari de la subunitățile Fălticeni și Dolhasca au intervenit la fața locului cu trei autospeciale de stingere și o ambulanță […]

The post Bărbat găsit carbonizat în casă după ce un incendiu a izbucnit noaptea trecută! first appeared on Ziarul Argeşul – ediţia online.

Citește articolul complet pe Argesul →