AlesdOnline
Bărbat amendat cu 20.000 de lei și lăsat fără mașină după ce a transportat țigări nemarcate

În cadrul operațiunii naționale JUPITER, coordonată de Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție și Inspectoratul General al Poliției Române, polițiștii Serviciului de Investigare a Criminalității Economice din cadrul Inspectoratul de Poliție Județean Bihor au depistat, în data de 5 iunie, un bărbat de 50 de ani din Oradea care transporta 5.000 […]

Bărbat amendat cu 20.000 de lei și lăsat fără mașină după ce a transportat țigări nemarcate
Adrian Fora

Citește articolul complet pe Alesd Online →