Administraţia Naţională de Meteorologie (ANM) a emis o informare de vreme călduroasă şi disconfort termic valabilă până miercuri seară în toată ţara, precum şi două atenţionări Cod galben de caniculă şi instabilitate atmosferică pe parcusul zilei de marţi, ce vizează mai mult de jumătate din teritoriul ţării. Potrivit meteorologilor, miercuri, 24 iunie, în intervalul orar […]
The post Avertizare meteo. Cod galben de caniculă în județul Arad appeared first on Actualitati-Arad.

