Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Jurnalul Național →Aventura unor turiști români prin Grecia: Ne-am trezit „în” nicăieri, am crezut că murim
Notele editorului
Niște turiști români plecați în vacanță în Grecia au povestit prin ce aventură neplăcută au trecut pe drum. O eroare a sistemului de navigație i-a dus pe un drum forestier, pe marginea unei prăpastii. Ne-am trezit „în” nicăieri, am crezut că murim, au relatat românii.
Citește și aceste articole
Știri Pe Surse
Aventură de coșmar în Grecia pentru niște turiști români: "Am crezut că ne pierdem viața"
9 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

