După ce s-au afişat şi s-au urcat în autocarul defunctei fcu, cei de la Avântul Pieleşti şi-au compromis munca de un sezon. Deşi obţinuse un egal, scor 1-1, în deplasare, cu Petrolul Hârtieşti, în barajul de promovare în Liga a III-a, campioana Doljului a fost învinsă în returul de pe “Aripile”, scor 2-0. Golurile au […]

Citește articolul complet pe Cuvantul Libertatii →