Lucrările la Tronsonul 2 al Autostrăzii Sibiu – Făgăraş avansează într-un ritm susţinut, gradul de execuţie a ajuns la 36%, potrivit reprezentanților Direcţiei Regionale de Drumuri şi Poduri (DRDP) Braşov. „Pe bucata de autostradă, care se întinde pe aproximativ 20 de km, între Avrig şi Arpaşu de Jos, lucrează aproximativ 500 de muncitori şi peste […]
Articolul Autostrada Sibiu-Făgăraș a ajuns la 36% apare prima dată în Monitorul Expres – Stiri Brasov.

