Nicușor Dan: „Deciziile pe care le iau sunt pentru binele României. Uneori e mai greu să distingi între pași”
Președintele Nicușor Dan afirmă că înțelege foarte bine responsabilitatea mandatului său, iar deciziile pe care le ia sunt pentru binele României, dar susține că „uneori e mai greu să distingi între pasul 1, pasul 2, pasul 3”.








