Comentariu la Ascultă WeBRaDiO, duminică de la ora 12 de Virgil Natea
Ca răspuns la <a href="https://www.radiomures.ro/stiri/asculta-webradio-sambata-de-la-ora-14.html#comment-15775">kata</a>. Multumesc de apreciere!
Ca răspuns la <a href="https://www.radiomures.ro/stiri/asculta-webradio-sambata-de-la-ora-14.html#comment-15775">kata</a>. Multumesc de apreciere!
In cazul daca opresc si stationez chiar in fata portii,intrarii in imobil,loc in care nu este amenajat parcare ci este vopsit o cruce,ce se intampla.Mentionez ca parte din imobil este si in proprietatea mea.Nu blochez intrarea in fata celorlalti locatari deoarece suntem intelesi pe aceasta tema.Eu in orice moment pot sa dau masina mai departe pentru ca atunci parchez in acest loc cand sant la serviciu. Cu multumiri anticipate astept raspuns pe adresa de mail de mai sus.
Locuiesc in P-ta Teatrului nr 4.Ce se intampla cu parcarea din p-ta Teatrului din spatele teatrului national?Ea nu este nominalizata in zona 0.Noi unde vom parca? Daca suntem pensionari avem reducere de 50% pentru abonament de parcare? Avem locul asigurat? Sau v-a trebuii sa cautam pana la marginea orasului un loc de parcare?
Sunt studenta la Universitatea Petru Maior, am 41 de ani, nu pot beneficia de transport gratuit în TG Mures ,liniile locale, din cauza vârstei. Nu se poate face ceva ?Mulțumesc!
Ce frumos, sincere felicitari.
Multumesc pentru informatie, eu evit condusul pe ceata din principiu, mi se pare periculos.
Aceasta informatie ar trebuii sa ajunga si la seful politiei locale dl. Damaschin, care azi dimineata la postul Dvs de radio felicita oamenii si pe salariatii sai ca in Tg Mures toate trotuarele au fost curatate si ca nu au fost motive de a fi amendati. Cred ca acest domn nu a iesit din biroul sau. TOATE trotuarele erau pline de zapada si ghiata!. Noroc ca a venit primavara si a topit zapada.
Vrem sa vedem live..campionatul de dans sportiv..multumesc
UM POATE FI ACCESATA ACEASTA APLICATIE GRATUITA DIN TG.MURES? SUNT ADMINISTRATOR DE BLOCURI IN BUC. MULTUMESC