Sari la conținut

ziaretv_admin

Site web

Articole de ziaretv_admin

Comentariu la Mihai Botez: Avem o pandemie. Cum procedăm? de doario

Crina. Să mori tu că ai scris asta! Bă fată deșteaptă, cum vrei să te dai! Acest "articol" este o copiere la materialul scris de către Mihai Botez, Deputat USR de Vaslui. De ce te semnezi tu ? Noroc că același "articol" mai este scris și în monitorul, altfel lumea chiar credea că tu l-ai scris. De ce te semnezi tu, când de fapt nu ai niciun merit ? Nu cum-va se cheamă plagiat ?! NU MAI MIMȚIȚI OAMENII! UITE AȘA ÎI PROSTIȚI ȘI MAI TARE! Vă dați voi deștepți, când de fapt sunteți "o apă și un pământ"! Rușine estnews că permiteți așa ceva!

via Est News

Comentariu la AQUAVAS reacționează față de afirmațiile grave și nefondate făcute în spațiul public de Dorel

<p>Pai aici e problema! Voi Aqvavas repartizați diferența de metri cubi direct pe apartamente! Dar ce treabă am eu? Apometrul meu este mai prost decît al tău Aqvavas? Nu tot tu ești acela care mi-l verifici metrologic? Daca nu consum de ce sa plătesc???<br /> Sa merg eu la vecin sa vad daca a dat indexul,daca nu are pierderi sau daca fura apa? EU sa fac asta?<br /> Pai de ce ne obligă legea sa avem asociații de locatari? Că sa rezolve problemele obștești de aia! Și atunci ,tu Aquavas ,cu ei trebuie să conlucrezi,lor sa le bagi metri cubi pe care nu-i găsești,iar ăstia să-i caute prin apartamente,pe la subsol, sa cheme politia acolo unde se impune!!!<br /> Voi ați ales calea cea mai simpla pentru a va rezolva problema dar total incorecta pentru cetățean!<br /> Meritați sa va dea toți beneficiarii in judecată ,macar și pentru a va determina sa vă schimbați atitudinea daca sa ne dați banii înapoi nu se poate!!!!</p>

via Est News

Comentariu la Cum va începe noul an școlar în liceele bârlădene? de Nimeni in drum la carma educatiei

<p>Astept de cand s-a facut numirea acestei persoane in fruntea invatamantului vasluian sa vad un CV facut public. Asa e corect, legal, normal. Nu e negociabil si e primul lucru cu care ne prezentam in fata oamenilor, mai ales acum, cand traim vremuri dificile, ciudate, nesigure si cerem oamenilor sa respecte aia, aia, aia. Ca e omul lui X, Y, Z, (spagari notorii locali sau nationali), pmp, pnl, usr, psd, alde (si cine o mai fi participat la impartirea sinecurilor) nu poate fi o carte de vizita. Din contra… Doar nu e pusa politic, ci pentru ca a fost un cadru didactic de exceptie, nu-i asa? Persoana cu functie publica importanta, care se ocupa de educatia copiilor nostri si indrumarea a sute de cadre didactice, trebuie sa ne spuna cine este. Cu atat mai mult cu cat lasa impresia ca e lipsita de educatie, stapanire de sine si are probleme de comportament. Ori poate, stie bine ce face dar prin teroare obtine plicuri cu bani, membri de partid, obedienta si ascultare neconditio

via Est News