Kelemen: Prima noastră opțiune este să refacem coaliția; în cel mai rău caz, rămânem în opoziție
La Cluj-Napoca a avut loc, vineri, Consiliul Reprezentanților Uniunii (CRU) al UDMR, în cadrul căruia, președintele formațiunii, Kelemen Hunor, a prezentat un raport politic.










