Un băiat de 16 ani a murit la câteva minute după ce a mâncat o înghețată. Adolescentul ieșise în oraș cu prietenii
Sfârșit tragic pentru un adolescent în vârstă de 16 ani care ieșise în oraș cu prietenii. Băiatul s-a stins din viață la câteva minute după ce a mâncat o înghețată.










