Trei luptători de la CSM Reșița reprezintă România la Campionatul European U15 din Bulgaria
Andrada Dință, Maria Lozici și Gabriel Grigoriu concurează pentru medalii la cea mai importantă competiție europeană de lupte dedicată categoriei U15, o premieră pentru sportul reșițean. Trei sportivi legitimați la CSM Reșița reprezintă România în această perioadă la Campionatul European de Lupte U15, una dintre cele mai importante competiții continentale dedicate juniorilor. La întrecerea […]










