Până la sfârșitul lunii iunie se desfășoară Campania Națională de Prevenție a consumului de alcool: ”Fii tu însuți, fără filtre, fără alcool!”. Această campanie este coordonată de către Institutul Național de Sănătate Publică și implementată în județul Constanța de către Compartimentul de Evaluare și Promovare a Sănătății din cadrul Direcției de Sănătate Publică Constanța. Studiile […]
Articolul AUDIO | Campania Națională de Prevenție a consumului de alcool: „Fii tu însuți, fără filtre, fără alcool!” are loc până la sfârșitul lunii iunie apare prima dată în Radio România Constanța.

