Adriana Trandafir a fost victima unei fraude bancare care i-a provocat o pagubă de aproximativ 13.000 de lei. Cinci tineri au folosit datele cardului actriței pentru aproape 200 de tranzacții ilegale. Suspecții au fost reținuți după percheziții desfășurate în București, Ilfov și Teleorman.

Citește articolul complet pe Jurnalul Național →